Terminarz

 

Terminarz rozgrywek ligi:

KLASA OKRĘGOWA 2017/2018 ZIELONA GÓRA

 

 

 

 Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

 

 

Mieszko Konotop - Korona Wschowa 13 sierpnia, 14:00
KS Schnug Chociule - Zryw Rzeczyca 13 sierpnia, 15:00
Unia Kunice (Żary) - Czarni Żagań 12 sierpnia, 17:00
Błękitni Ołobok - Piast Czerwieńsk 12 sierpnia, 17:00
Amator Bobrowniki - Zorza Ochla 12 sierpnia, 17:00
Stal Jasień - KP Piast Iłowa 12 sierpnia, 17:00
Carina Gubin - Odra Nietków 12 sierpnia, 17:00
Delta Sieniawa Żarska - Promień Żary 12 sierpnia, 17:00

 

 

 Kolejka 2 - 15 sierpnia

 

 

Korona Wschowa - Promień Żary  
Odra Nietków - Delta Sieniawa Żarska  
KP Piast Iłowa - Carina Gubin  
Zorza Ochla - Stal Jasień  
Piast Czerwieńsk - Amator Bobrowniki  
Czarni Żagań - Błękitni Ołobok  
Zryw Rzeczyca - Unia Kunice (Żary)  
Mieszko Konotop - KS Schnug Chociule  

 

 

 Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

 

 

KS Schnug Chociule - Korona Wschowa  
Unia Kunice (Żary) - Mieszko Konotop  
Błękitni Ołobok - Zryw Rzeczyca  
Amator Bobrowniki - Czarni Żagań  
Stal Jasień - Piast Czerwieńsk  
Carina Gubin - Zorza Ochla  
Delta Sieniawa Żarska - KP Piast Iłowa  
Promień Żary - Odra Nietków  

 

 

 Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

 

 

Korona Wschowa - Odra Nietków  
KP Piast Iłowa - Promień Żary  
Zorza Ochla - Delta Sieniawa Żarska  
Piast Czerwieńsk - Carina Gubin  
Czarni Żagań - Stal Jasień  
Zryw Rzeczyca - Amator Bobrowniki  
Mieszko Konotop - Błękitni Ołobok  
KS Schnug Chociule - Unia Kunice (Żary)  

 

 

 Kolejka 5 - 2-3 września

 

 

Unia Kunice (Żary) - Korona Wschowa  
Błękitni Ołobok - KS Schnug Chociule  
Amator Bobrowniki - Mieszko Konotop  
Stal Jasień - Zryw Rzeczyca  
Carina Gubin - Czarni Żagań  
Delta Sieniawa Żarska - Piast Czerwieńsk  
Promień Żary - Zorza Ochla  
Odra Nietków - KP Piast Iłowa  

 

 

 Kolejka 6 - 9-10 września

 

 

Korona Wschowa - KP Piast Iłowa  
Zorza Ochla - Odra Nietków  
Piast Czerwieńsk - Promień Żary  
Czarni Żagań - Delta Sieniawa Żarska  
Zryw Rzeczyca - Carina Gubin  
Mieszko Konotop - Stal Jasień  
KS Schnug Chociule - Amator Bobrowniki  
Unia Kunice (Żary) - Błękitni Ołobok  

 

 

 Kolejka 7 - 16-17 września

 

 

Błękitni Ołobok - Korona Wschowa  
Amator Bobrowniki - Unia Kunice (Żary)  
Stal Jasień - KS Schnug Chociule  
Carina Gubin - Mieszko Konotop  
Delta Sieniawa Żarska - Zryw Rzeczyca  
Promień Żary - Czarni Żagań  
Odra Nietków - Piast Czerwieńsk  
KP Piast Iłowa - Zorza Ochla  

 

 

 Kolejka 8 - 23-24 września

 

 

Korona Wschowa - Zorza Ochla  
Piast Czerwieńsk - KP Piast Iłowa  
Czarni Żagań - Odra Nietków  
Zryw Rzeczyca - Promień Żary  
Mieszko Konotop - Delta Sieniawa Żarska  
KS Schnug Chociule - Carina Gubin  
Unia Kunice (Żary) - Stal Jasień  
Błękitni Ołobok - Amator Bobrowniki  

 

 

 Kolejka 9 - 30 września-1 października

 

 

Amator Bobrowniki - Korona Wschowa  
Stal Jasień - Błękitni Ołobok  
Carina Gubin - Unia Kunice (Żary)  
Delta Sieniawa Żarska - KS Schnug Chociule  
Promień Żary - Mieszko Konotop  
Odra Nietków - Zryw Rzeczyca  
KP Piast Iłowa - Czarni Żagań  
Zorza Ochla - Piast Czerwieńsk  

 

 

 Kolejka 10 - 7-8 października

 

 

Korona Wschowa - Piast Czerwieńsk  
Czarni Żagań - Zorza Ochla  
Zryw Rzeczyca - KP Piast Iłowa  
Mieszko Konotop - Odra Nietków  
KS Schnug Chociule - Promień Żary  
Unia Kunice (Żary) - Delta Sieniawa Żarska  
Błękitni Ołobok - Carina Gubin  
Amator Bobrowniki - Stal Jasień  

 

 

 Kolejka 11 - 14-15 października

 

 

Stal Jasień - Korona Wschowa  
Carina Gubin - Amator Bobrowniki  
Delta Sieniawa Żarska - Błękitni Ołobok  
Promień Żary - Unia Kunice (Żary)  
Odra Nietków - KS Schnug Chociule  
KP Piast Iłowa - Mieszko Konotop  
Zorza Ochla - Zryw Rzeczyca  
Piast Czerwieńsk - Czarni Żagań  

 

 

 Kolejka 12 - 21-22 października

 

 

Korona Wschowa - Czarni Żagań  
Zryw Rzeczyca - Piast Czerwieńsk  
Mieszko Konotop - Zorza Ochla  
KS Schnug Chociule - KP Piast Iłowa  
Unia Kunice (Żary) - Odra Nietków  
Błękitni Ołobok - Promień Żary  
Amator Bobrowniki - Delta Sieniawa Żarska  
Stal Jasień - Carina Gubin  

 

 

 Kolejka 13 - 28-29 października

 

 

Carina Gubin - Korona Wschowa  
Delta Sieniawa Żarska - Stal Jasień  
Promień Żary - Amator Bobrowniki  
Odra Nietków - Błękitni Ołobok  
KP Piast Iłowa - Unia Kunice (Żary)  
Zorza Ochla - KS Schnug Chociule  
Piast Czerwieńsk - Mieszko Konotop  
Czarni Żagań - Zryw Rzeczyca  

 

 

 Kolejka 14 - 4-5 listopada

 

 

Korona Wschowa - Zryw Rzeczyca  
Mieszko Konotop - Czarni Żagań  
KS Schnug Chociule - Piast Czerwieńsk  
Unia Kunice (Żary) - Zorza Ochla  
Błękitni Ołobok - KP Piast Iłowa  
Amator Bobrowniki - Odra Nietków  
Stal Jasień - Promień Żary  
Carina Gubin - Delta Sieniawa Żarska  

 

 

 Kolejka 15 - 11-12 listopada

 

 

Delta Sieniawa Żarska - Korona Wschowa  
Promień Żary - Carina Gubin  
Odra Nietków - Stal Jasień  
KP Piast Iłowa - Amator Bobrowniki  
Zorza Ochla - Błękitni Ołobok  
Piast Czerwieńsk - Unia Kunice (Żary)  
Czarni Żagań - KS Schnug Chociule  
Zryw Rzeczyca - Mieszko Konotop  

 

 

 Kolejka 16

 

 

Korona Wschowa - Mieszko Konotop  
Zryw Rzeczyca - KS Schnug Chociule  
Czarni Żagań - Unia Kunice (Żary)  
Piast Czerwieńsk - Błękitni Ołobok  
Zorza Ochla - Amator Bobrowniki  
KP Piast Iłowa - Stal Jasień  
Odra Nietków - Carina Gubin  
Promień Żary - Delta Sieniawa Żarska  

 

 

 Kolejka 17

 

 

Promień Żary - Korona Wschowa  
Delta Sieniawa Żarska - Odra Nietków  
Carina Gubin - KP Piast Iłowa  
Stal Jasień - Zorza Ochla  
Amator Bobrowniki - Piast Czerwieńsk  
Błękitni Ołobok - Czarni Żagań  
Unia Kunice (Żary) - Zryw Rzeczyca  
KS Schnug Chociule - Mieszko Konotop  

 

 

 Kolejka 18

 

 

Korona Wschowa - KS Schnug Chociule  
Mieszko Konotop - Unia Kunice (Żary)  
Zryw Rzeczyca - Błękitni Ołobok  
Czarni Żagań - Amator Bobrowniki  
Piast Czerwieńsk - Stal Jasień  
Zorza Ochla - Carina Gubin  
KP Piast Iłowa - Delta Sieniawa Żarska  
Odra Nietków - Promień Żary  

 

 

 Kolejka 19

 

 

Odra Nietków - Korona Wschowa  
Promień Żary - KP Piast Iłowa  
Delta Sieniawa Żarska - Zorza Ochla  
Carina Gubin - Piast Czerwieńsk  
Stal Jasień - Czarni Żagań  
Amator Bobrowniki - Zryw Rzeczyca  
Błękitni Ołobok - Mieszko Konotop  
Unia Kunice (Żary) - KS Schnug Chociule  

 

 

 Kolejka 20

 

 

Korona Wschowa - Unia Kunice (Żary)  
KS Schnug Chociule - Błękitni Ołobok  
Mieszko Konotop - Amator Bobrowniki  
Zryw Rzeczyca - Stal Jasień  
Czarni Żagań - Carina Gubin  
Piast Czerwieńsk - Delta Sieniawa Żarska  
Zorza Ochla - Promień Żary  
KP Piast Iłowa - Odra Nietków  

 

 

 Kolejka 21

 

 

KP Piast Iłowa - Korona Wschowa  
Odra Nietków - Zorza Ochla  
Promień Żary - Piast Czerwieńsk  
Delta Sieniawa Żarska - Czarni Żagań  
Carina Gubin - Zryw Rzeczyca  
Stal Jasień - Mieszko Konotop  
Amator Bobrowniki - KS Schnug Chociule  
Błękitni Ołobok - Unia Kunice (Żary)  

 

 

 Kolejka 22

 

 

Korona Wschowa - Błękitni Ołobok  
Unia Kunice (Żary) - Amator Bobrowniki  
KS Schnug Chociule - Stal Jasień  
Mieszko Konotop - Carina Gubin  
Zryw Rzeczyca - Delta Sieniawa Żarska  
Czarni Żagań - Promień Żary  
Piast Czerwieńsk - Odra Nietków  
Zorza Ochla - KP Piast Iłowa  

 

 

 Kolejka 23

 

 

Zorza Ochla - Korona Wschowa  
KP Piast Iłowa - Piast Czerwieńsk  
Odra Nietków - Czarni Żagań  
Promień Żary - Zryw Rzeczyca  
Delta Sieniawa Żarska - Mieszko Konotop  
Carina Gubin - KS Schnug Chociule  
Stal Jasień - Unia Kunice (Żary)  
Amator Bobrowniki - Błękitni Ołobok  

 

 

 Kolejka 24

 

 

Korona Wschowa - Amator Bobrowniki  
Błękitni Ołobok - Stal Jasień  
Unia Kunice (Żary) - Carina Gubin  
KS Schnug Chociule - Delta Sieniawa Żarska  
Mieszko Konotop - Promień Żary  
Zryw Rzeczyca - Odra Nietków  
Czarni Żagań - KP Piast Iłowa  
Piast Czerwieńsk - Zorza Ochla  

 

 

 Kolejka 25

 

 

Piast Czerwieńsk - Korona Wschowa  
Zorza Ochla - Czarni Żagań  
KP Piast Iłowa - Zryw Rzeczyca  
Odra Nietków - Mieszko Konotop  
Promień Żary - KS Schnug Chociule  
Delta Sieniawa Żarska - Unia Kunice (Żary)  
Carina Gubin - Błękitni Ołobok  
Stal Jasień - Amator Bobrowniki  

 

 

 Kolejka 26

 

 

Korona Wschowa - Stal Jasień  
Amator Bobrowniki - Carina Gubin  
Błękitni Ołobok - Delta Sieniawa Żarska  
Unia Kunice (Żary) - Promień Żary  
KS Schnug Chociule - Odra Nietków  
Mieszko Konotop - KP Piast Iłowa  
Zryw Rzeczyca - Zorza Ochla  
Czarni Żagań - Piast Czerwieńsk  

 

 

 Kolejka 27

 

 

Czarni Żagań - Korona Wschowa  
Piast Czerwieńsk - Zryw Rzeczyca  
Zorza Ochla - Mieszko Konotop  
KP Piast Iłowa - KS Schnug Chociule  
Odra Nietków - Unia Kunice (Żary)  
Promień Żary - Błękitni Ołobok  
Delta Sieniawa Żarska - Amator Bobrowniki  
Carina Gubin - Stal Jasień  

 

 

 Kolejka 28

 

 

Korona Wschowa - Carina Gubin  
Stal Jasień - Delta Sieniawa Żarska  
Amator Bobrowniki - Promień Żary  
Błękitni Ołobok - Odra Nietków  
Unia Kunice (Żary) - KP Piast Iłowa  
KS Schnug Chociule - Zorza Ochla  
Mieszko Konotop - Piast Czerwieńsk  
Zryw Rzeczyca - Czarni Żagań  

 

 

 Kolejka 29

 

 

Zryw Rzeczyca - Korona Wschowa  
Czarni Żagań - Mieszko Konotop  
Piast Czerwieńsk - KS Schnug Chociule  
Zorza Ochla - Unia Kunice (Żary)  
KP Piast Iłowa - Błękitni Ołobok  
Odra Nietków - Amator Bobrowniki  
Promień Żary - Stal Jasień  
Delta Sieniawa Żarska - Carina Gubin  

 

 

 Kolejka 30

 

 

Korona Wschowa - Delta Sieniawa Żarska  
Carina Gubin - Promień Żary  
Stal Jasień - Odra Nietków  
Amator Bobrowniki - KP Piast Iłowa  
Błękitni Ołobok - Zorza Ochla  
Unia Kunice (Żary) - Piast Czerwieńsk  
KS Schnug Chociule - Czarni Żagań  
Mieszko Konotop - Zryw Rzeczyca

 

PR. Druzyna M PKT.
1. Carina Gubin 16 42
2. Promień Żary 17 39
3. Amator Bobrowniki 16 36
4. KP Piast Iłowa 16 36
5. Czarni Żagań 16 32
6. Delta Sieniawa Żarska 16 27
7. Odra Nietków 15 26
8. Mieszko Konotop 16 25
9. Błękitni Ołobok 16 22
10. Zryw Rzeczyca 17

19

11. Piast Czerwieńsk 16 17
12. Zorza Ochla 16 15
13.

KS Schnug Chociule

16 13
14. 

Unia Kunice (Żary)

16 12
15. Korona Wschowa 17

4

16. Stal Jasień 16 4

 


następne spotkanie
vs
KP Unia Kunice - KS Schnug Chociule

31.03.2018

godzina 14:00

Boisko w Żarach

 

wspierają nas

sponsor główny

opieka techniczna

transfery

transfery do klubu

Łukasz Pozauć - Kometa Buków

 

Kamil Wlosek- Piast Parkovia Trzebiechów

 

Arkadiusz Krasucki

transfery z klubu

Mieczysław Mierzwa - Zjednoczeni Lubrza

 

Szymon Hukiewicz - Orzeł Międzyrze