2:2 w meczu z Medykiem

 

To był najwyższy czas na przerwanie złej passy, trzeci mecz tej rundy, pierwszy raz graliśmy jako gospodarze. Zespół przyjezdnych po dwóch wygranych przyjechał do Chociul po kolejne oczka, lecz my nie zamierzaliśmy oddać im ich za darmo. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie i jak później okazało, tak też było.

 

Pierwsza połowa to dobra gra naszego zespołu, już powoli zaczynamy się do tego przyzwyczajać, że potrafimy lepiej wejść w mecz od rywali. Graliśmy spokojnie, bez nerwów, szybko przekazywaliśmy piłkę między sobą i nie pozwalaliśmy zawodnikom Medyka rozwinąć skrzydeł. Środek boiska był zagęszczony co zmusiło nas do gry skrzydłami, tam dobre piłki wrzucali na pole karne Bujak, Kamil i Dawid, niestety, nasi napastnicy nie potrafili zakończych ich zdobyciem bramki. Goście także mieli swoje sytuacje, lecz my mieliśmy dobrze dysponowanego Raka w bramce.

Wynik pierwszej połowy 0:0.

 

Drugą połowę zaczeliśmy grając trochę chaotycznie, gubiliśmy się i szybko oddawaliśmy piłki rywalom . Skończyło się to dla nas źle, ponieważ goście objeli prowadzenie po dobrym strzale zawodnika Medyka zza pola karnego. Straty odrobiliśmy już w następnej akcji gdy po wrzutce Tomka z lewego skrzydła piłkę w siatce umieścił Kamil. W następnych minutach gra się wyrównała, piłka najczęścniej znajdowała się w środkowej strefie boiska, a tylko nielicznymi długimi piłkami próbowali zagrywać to jedni to drudzy. Pod koniec meczu jedną z takich długich piłek wykorzystał napastnik gości i wyprowadził zespół Medyka na prowadzenie. Po tej akcji na boisko wszedł nasz Joker. Przez ostatnie 5 minut miał 3 setki. Pierwszy strzał - 3 piętro, 2 strzał - słupek, 3 strzał- gol! Remis dla Schnuga ratuje w ostatnich minutach Stasiu. 2:2, taki wynik widniał na tablicy wyników po 90 minutach.  Kibice na trybunach odetchneli z ulgą, ponieważ Schnug w końcu zdobywa punkt i teraz może być tylko lepiej. Każdy z piłkarzy dał 110% siebie i z pewnością zasługują oni na kilka dobrych słów.

 

Dzięki wielkie za przyjście na mecz! Liczymy na was w niedziele! Bierzcie szaliki i jazda po 3 punkty! 

 

Wielkie Wielkie WIelkie Chociule!

PR. Druzyna M PKT.
1. Carina Gubin 16 42
2. Promień Żary 17 39
3. Amator Bobrowniki 16 36
4. KP Piast Iłowa 16 36
5. Czarni Żagań 16 32
6. Delta Sieniawa Żarska 16 27
7. Odra Nietków 15 26
8. Mieszko Konotop 16 25
9. Błękitni Ołobok 16 22
10. Zryw Rzeczyca 17

19

11. Piast Czerwieńsk 16 17
12. Zorza Ochla 16 15
13.

KS Schnug Chociule

16 13
14. 

Unia Kunice (Żary)

16 12
15. Korona Wschowa 17

4

16. Stal Jasień 16 4

 


następne spotkanie
vs
KP Unia Kunice - KS Schnug Chociule

31.03.2018

godzina 14:00

Boisko w Żarach

 

wspierają nas

sponsor główny

opieka techniczna

transfery

transfery do klubu

Łukasz Pozauć - Kometa Buków

 

Kamil Wlosek- Piast Parkovia Trzebiechów

 

Arkadiusz Krasucki

transfery z klubu

Mieczysław Mierzwa - Zjednoczeni Lubrza

 

Szymon Hukiewicz - Orzeł Międzyrze