Pierwsza porażka w sezonie

W sobotę 29 sierpnia odbyła się druga kolejka w której Schnug Chociule zmierzył się na wyjeździe z Zenitem Ługów. Niestety Nasza drużyna przegrała po bardzo wyrównanym meczu 1:0.

 

W pierwszej połowie nasi zawodnicy wybiegli w następujących składzie:

Rezerwowi: 4 Marcin Grześkowiak, 10 Piotr Kozacki, 9 Adrian Sosulski, 69 Adam Szwer, 8 Kamil Świostek, Michał Pojnar

 

Początek meczu był prowadzony w bardzo szybkim tempie gdzie obie drużyny starały się szybko otworzyć wynik spotkania. W pierwszej połowie Schnug przejął inicjatywę w meczu ale nie umiał udokumentować tego bramką. Większość strzałów które był oddawane przez naszych zawodników albo leciały w środek bramki albo była niecelna. Z gry w pierwszej połowie możemy być zadowoleni…brakowało „tylko” skuteczność pod bramką przeciwnika.

 

W przerwie trener Andrzej Puchacz zdecydował się dokonać zmianę i wprowadzić na boiska bohatera ostatniego meczu Piecie, który miał być naszym „Asem” również w tym meczu. Na drugą połowę meczu nie wybiegł już Bujan.

 

Druga połowa tak samo jak pierwsza była wyrównana ale prowadzona chyba w wolniejszym tempie, co mogło być spowodowane wysoką temperaturą w tym dniu. Zaraz na początku drugiej połowy doszło do kolejnej niestety wymuszonej zmiany spowodowaną kontuzją Kamila. W jego miejsce wszedł Bigger który miał rozruszać prawe skrzydło. Od tego momentu większość naszych ataków prowadziliśmy właśnie tą stroną. Niestety koło 65minuty w wyniku interwencji naszego obrońcy skierował on niefortunnie piłkę do własnej siatki. Moim zdaniem nie możemy winić go za stratę bramki ponieważ za jego plecami już na futbolówkę czekał napastnik, który miałby sytuację 100procentową na strzelenie bramki. Była to bardzo trudna interwencja…zawodnik zaryzykował…niestety nie udało się. Strata bramki spowodowała, że ruszyliśmy do ataku, a Zenit czekał na swoje sytuacje w kontratakach. Groźne strzały z dystansu oddawał Piecia ale niestety żaden z nich nie wpadł do siatki.  W drużynie doszło do kolejnych zmian, zszedł Tomek i Oskar, a weszli Michał Pojnar i Kamil Świostek. Niestety dla Schnug’a nie udało się przebić przez obronę Zenitu. Spotkanie skończyło się porażką 1:0.

 

Dziękujemy Naszym kibicom za bardzo liczne stawienie się na meczu. Niestety tym razem nie udało nam się wygrać…następną szansę na dobycie punktów będziemy mieli już w następny weekend w meczu z Bizonem Wilkowo.

 

Czy wygrywasz czy nie… 

PR. Druzyna M PKT.
1. Carina Gubin 16 42
2. Promień Żary 17 39
3. Amator Bobrowniki 16 36
4. KP Piast Iłowa 16 36
5. Czarni Żagań 16 32
6. Delta Sieniawa Żarska 16 27
7. Odra Nietków 15 26
8. Mieszko Konotop 16 25
9. Błękitni Ołobok 16 22
10. Zryw Rzeczyca 17

19

11. Piast Czerwieńsk 16 17
12. Zorza Ochla 16 15
13.

KS Schnug Chociule

16 13
14. 

Unia Kunice (Żary)

16 12
15. Korona Wschowa 17

4

16. Stal Jasień 16 4

 


następne spotkanie
vs
KP Unia Kunice - KS Schnug Chociule

31.03.2018

godzina 14:00

Boisko w Żarach

 

wspierają nas

sponsor główny

opieka techniczna

transfery

transfery do klubu

Łukasz Pozauć - Kometa Buków

 

Kamil Wlosek- Piast Parkovia Trzebiechów

 

Arkadiusz Krasucki

transfery z klubu

Mieczysław Mierzwa - Zjednoczeni Lubrza

 

Szymon Hukiewicz - Orzeł Międzyrze