Remis na zakończenie

W ostatniej kolejce sezony 2014/2015 nasza drużyna Schnug Chociule zremisowała 2:2 po bardzo trudnym mecz z Mewą Cigacice.
Początek meczu należał do drużyny gości. Zdecydowanie dominowali na boisku i stwarzali coraz to więcej akcji bramkowych. Niestety chwila dekoncentracji w szykach obronnych, brak „komunikacji” między obrońcami, a bramkarzem doprowadził do straty bramki przez nasza drużynę. Ta sytuacja nie wpłynęła mobilizująco na drużynę gospodarzy i to goście stwarzali sobie kolejne sytuacje pod nasza bramką, zdominowali całkowicie środek boiska. Staraliśmy wyprowadzać kontry które niezbyt nam wychodziły, oddaliśmy parę strzałów z dystansu (warto odnotować ładny strzał Oskara z około 30 metrów). Dobrze, że w tym dniu Raku był w dobrej dyspozycji bo bez jego pomocy nasza drużyna by dostawała „srogie lanie” już do przerwy.  Wynik do przerwy 0:1 dla Mewy. Warto dodać, że warunki pogodowe w jakich był rozgrywany mecz były bardzo ciężkie.


W przerwie trener Andrzej Puchacz dokonał koniecznych zmian:
Michała zastąpił Erwin
Sulka zastąpił Tomek

 

Po zmianie stron staraliśmy się doprowadzić do remisu. Było widać, że wejście Erwina który uporządkował grę w środku pola pozytywnie wpłynęło na grę naszej drużyny.  Mecz stał się bardziej wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie okazję do strzelenia bramki. Bliski szczęścia z naszej strony był Pilzli który po podaniu Erwina próbował lobować bramkarza ale piłka minimalnie minęła słupek. Tak akcja podziałała na gospodarz, którzy chwilę później doprowadzili do wyrównania. Stały fragment gry z prawej strony, Bujan dośrodkowuje, bramkarz „wypluwa” piłke do której doskakuje Kamil i mamy 1:1. Po tej akcji nasza drużyna za bardzo się otworzyła co zaowocowało niestety stratą bramki (1:2). Na boisku kolejno pojawił się Piecia który wraca po dłuższej pauzie spowodowanej poważną kontuzją oraz Paweł (nasz As z meczu w Zielonej Górze). Z kolejnymi upływającymi minutami gospodarze nie mając nic do stracenia rzucili się do odrabiania strat. Bramkę wyrównującą strzelił Piecia.  Nasza druzyna łatwo dochodziła do akcji bramkowych ale kolejno pudłowali: Tomek, Kamil oraz Paweł. Decydująca akcje meczu miał w 90minucie Paweł który dostał idealne podanie na 5metr, zamarkował strzał ale bramkarz jakimś cudem obronił jego uderzenie.

 

Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 2:2. Dziękujemy zawodnikiem za walkę, a naszym kibicom za liczną obecności na meczu.
 

PR. Druzyna M PKT.
1. Carina Gubin 16 42
2. Promień Żary 17 39
3. Amator Bobrowniki 16 36
4. KP Piast Iłowa 16 36
5. Czarni Żagań 16 32
6. Delta Sieniawa Żarska 16 27
7. Odra Nietków 15 26
8. Mieszko Konotop 16 25
9. Błękitni Ołobok 16 22
10. Zryw Rzeczyca 17

19

11. Piast Czerwieńsk 16 17
12. Zorza Ochla 16 15
13.

KS Schnug Chociule

16 13
14. 

Unia Kunice (Żary)

16 12
15. Korona Wschowa 17

4

16. Stal Jasień 16 4

 


następne spotkanie
vs
KP Unia Kunice - KS Schnug Chociule

31.03.2018

godzina 14:00

Boisko w Żarach

 

wspierają nas

sponsor główny

opieka techniczna

transfery

transfery do klubu

Łukasz Pozauć - Kometa Buków

 

Kamil Wlosek- Piast Parkovia Trzebiechów

 

Arkadiusz Krasucki

transfery z klubu

Mieczysław Mierzwa - Zjednoczeni Lubrza

 

Szymon Hukiewicz - Orzeł Międzyrze