Przegrana z Avią

Kibice, którzy zgromadzili się na Schnug Arenie w sobotę obejrzeli bardzo dobre widowisko, które zasponsorowali im drużyny Schnuga i Avii. Gospodarze chcieli zrehabilitować się za przegraną w pierwszej rundzie aż 10 do jaja. Pierwsza połowa była bardzo ciekawa, 4 bramki, czerwona kartka już w 20 minucie i wiele okazji bramkowch. Niestety, grając jednego zawodnika więcej nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Pierw rzut karny na gola zamienił etatowo wykonujący jedenastki Garnek, jednakże goście odpowiedzieli na to już 10 minut później doprowadzając do wyrównania. Na 7 minut przed końcem pierwszej połowy kolejny raz na prowadzenie wyprowadził nas Tomi, po ładnej akcji Kamila z lewej strony. Ale kolejny raz goście wyrównali stan gry w doliczonym czasie. Żadna z drużyn nie zdominowała pola gry a wynik był cały czas otwarty.

 

Druga połowa zaczeła się wyśmienicie, ponieważ już po 5 minutach znów prowadziliśmy, gola na 3:2 strzelił dobrze dysponowany tego dnia Kamil, asystował mu Ari. Ale od tego momentu stopniowo obniżaliśmy loty, pierw za atak na napastnika boisko musiał opuścić Raczek, a między słupkami stanął Michał, któremu mało brakowało do obrony przyznanego za faul karnego. W międzyczasie mieliśmy dwie dogodne sytuacje bramkowe, które mogły ustawić mecz, ale niestety, szczęście było po stronie Avii. Na 5 minut do końca straciliśmy czwartą bramkę. Po strzale z wolnego piłka odbiła się od naszego muru i wpadła pod nogi napastnika gości, który będąc sam na sam nie zmarnował sytuacji. Ten stan rzeczy utrzymał się już do końca meczu. Szkoda straconych oczek, ale przed nami jeszcze trzy kolejki i z pewnością nie zamierzamy łatwo odpuścić. Po meczu z Avią mieliśmy mieszane uczucia, ponieważ z jednej strony zagraliśmy dobry mecz ale go przegraliśmy. 

 

Kolejny mecz już w czwartek w Podmoklu, chyba najważniejszy mecz, z tych które pozostały. Jedziemy tam po 3 punkty i nie dopuszczamy do siebie myśli aby było inaczej. 

Jeżeli uda nam się wygrać 3 ostatnie mecze to możemy skończyć sezon na dobrym 5 miejscu, także walczymy!

PR. Druzyna M PKT.
1. Carina Gubin 16 42
2. Promień Żary 17 39
3. Amator Bobrowniki 16 36
4. KP Piast Iłowa 16 36
5. Czarni Żagań 16 32
6. Delta Sieniawa Żarska 16 27
7. Odra Nietków 15 26
8. Mieszko Konotop 16 25
9. Błękitni Ołobok 16 22
10. Zryw Rzeczyca 17

19

11. Piast Czerwieńsk 16 17
12. Zorza Ochla 16 15
13.

KS Schnug Chociule

16 13
14. 

Unia Kunice (Żary)

16 12
15. Korona Wschowa 17

4

16. Stal Jasień 16 4

 


następne spotkanie
vs
KP Unia Kunice - KS Schnug Chociule

31.03.2018

godzina 14:00

Boisko w Żarach

 

wspierają nas

sponsor główny

opieka techniczna

transfery

transfery do klubu

Łukasz Pozauć - Kometa Buków

 

Kamil Wlosek- Piast Parkovia Trzebiechów

 

Arkadiusz Krasucki

transfery z klubu

Mieczysław Mierzwa - Zjednoczeni Lubrza

 

Szymon Hukiewicz - Orzeł Międzyrze