Przegrana z Wilkowem

Gdyby mecz trwał tylko 45 minut, to nasza drużyna mogłaby mówić o dobrze rozegranym spotkaniu, niestety, w niedziele nasz zespół zagrał dwie bardzo różniące się od siebie połowy. Wynik 3:0 jest nie do zaakceptowania i musimy poukładać sobie w głowie, przeanalizować ten mecz a w szczególności popełnione błędy, aby w następnych meczach się ich wystrzegać.

 

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra, graliśmy z pomysłem, zagęściliśmy środek boiska i w tej strefie nasza drużyna miała pełną kontrolę. Gospodarze bronili się na 30-40 metrze, często także faulując, często także posyłali długie piłki z pominięciem drugiej linii. Obie drużyny miały swoje szanse, ale wynik pierwszej połowy brzmiał 0:0.

Druga połowa od początku różniła się od pierwszej, oddaliśmy inicjatywę, straciliśmy kontrolę w środku boiska. Zaczęły pojawiać się błędy, a piłkarze Wilkowa widząc, że nasz zespół się pogubił, ruszyli na naszą bramkę. Straciliśmy dwie bardzo głupie bramki, obie podobne do siebie, Wilkowo wybija piłkę do przodu, niezdecydowanie naszych obrońców, do piłki dochodzili napastnicy Bizona i im wystarczyło tylko dopełnić formalności. Trzecia bramka to ładna gra klępką gospodarzy, wyprowadzony napastnik znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem, ładny strzał na długi słupek i koniec. Koniec naszych marzeń o punktach i koniec meczu. Zabrakło walki i konsekwencji w ostatnich minutach, niestety, drugi mecz i druga porażka, za tydzień będziemy się starać przerwać tą czarną serię i w końcu zdobyć jakiekolwiek punkty. 

Mecz z Medykiem nie będzie należał do najłatwiejszych, ale mamy nadzieje, że staniemy na wysokości zadania i zagramy dwie równorzędne połowy.

PR. Druzyna M PKT.
1. Carina Gubin 16 42
2. Promień Żary 17 39
3. Amator Bobrowniki 16 36
4. KP Piast Iłowa 16 36
5. Czarni Żagań 16 32
6. Delta Sieniawa Żarska 16 27
7. Odra Nietków 15 26
8. Mieszko Konotop 16 25
9. Błękitni Ołobok 16 22
10. Zryw Rzeczyca 17

19

11. Piast Czerwieńsk 16 17
12. Zorza Ochla 16 15
13.

KS Schnug Chociule

16 13
14. 

Unia Kunice (Żary)

16 12
15. Korona Wschowa 17

4

16. Stal Jasień 16 4

 


następne spotkanie
vs
KP Unia Kunice - KS Schnug Chociule

31.03.2018

godzina 14:00

Boisko w Żarach

 

wspierają nas

sponsor główny

opieka techniczna

transfery

transfery do klubu

Łukasz Pozauć - Kometa Buków

 

Kamil Wlosek- Piast Parkovia Trzebiechów

 

Arkadiusz Krasucki

transfery z klubu

Mieczysław Mierzwa - Zjednoczeni Lubrza

 

Szymon Hukiewicz - Orzeł Międzyrze