Przegrana z Mewą

Nie tak chcieliśmy zakończyć rundę jesienną obecnego sezonu, przegraliśmy w Cigacicach w słabym stylu.

W sobotę na mecz pojechaliśmy z nastawieniem aby jak najlepiej zakończyć minioną już rundę i odskoczyć od innych drużyn, które zajmują miejsca w środku tabeli.

Pierwszą połowę rozegraliśmy całkiem dobrze, choć rozpoczeliśmy w nie najlepszym stylu - tracąc bramkę ale z biegiem czasu zaczeliśmy stwarzać coraz więcej sytuacji bramkowych, częściej byliśmy przy piłce i przejmowaliśmy inicjatywę, wyrównał Pizli, ale tylko na tyle było nas stać w pierwszych 45 minutach.

Niestety, druga połowa w naszym wykonaniu, to strata 4 bramek i niewykorzystanie kilku bardzo dogodnych sytuacji. Dopiero przy wyniku 5:1 obudziliśmy się i zaczeliśmy grać tak jak w meczach z Chynowianką czy Lubrzą, ostro, agresywnie i bez pardonu. To już było zbyt późno i potrafiliśmy zdobyć tylko jeszcze jedną bramkę a strzelił ją Ari. Nie wiem nawet co więcej napisać, chyba najlepiej byłoby zakończyć opis meczu w tym miejscu.

Skład Chociul : Serek - Bujak, Plichta, Garnek, Pojnar - Biger, Kamil, Erwin, Ari, Szwerek - Pizli

Po 13 meczach mamy na swoim koncie 20 punktów i ostatecznie zajmujemy 5 miejsce.

Dziękujemy kibicom za przybycie na mecz, słowa uznania dla Izy, która cykała zdjęcia :). Wielkie dzięki za całą rundę, oby wiosenna była jeszcze lepsza.