Wygrana z Zorzą Mostki!

W sobotę 11 października na własnym boisku podejmowaliśmy zespół z Mostek. Mecz zapowiadał się na zacięty i pełny ostrych zagrań i taki też był.

Mecz zaczeliśmy znakomicie, gdy po kilku krótkich podaniach w środku pola prostopadłą piłkę otrzymał Kamil, który ruszył na bramkę rywala, został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę zamienił Garnek myląc bramkarza, który rzucił się w prawą stronę a piłka została strzelona w lewo. Po objęciu przez nas prowadzenia do głosu doszli goście, którzy mocno nas naciskali, przetrzymaliśmy ten atak i z biegiem czasu coraz składniej graliśmy wymieniając szybkie i krótkie podania, po jednej z takich akcji podwyższyliśmy prowadzenie. Po ostrym zagraniu Ganka w pole karne nogę dołożył Szwerek pakując piłkę do siatki. Chwile później nasz skrzydłowy popisał się idealnym strzałem, lobując bramkarza z ostrego kąta. 3:0 do przerwy i całkiem dobra gra naszej drużyny w pierwszych 45 minutach.

Na drugą połowę wyszliśmy skupieni i chętni zdobycia kolejnych bramek, ale to goście zmniejszyli straty strzelając na 3:1. Szybko jednak odpowiedzieliśmy, po bardzo ładnym rajdzie Erwina, położył na ziemie trzech obrońców oraz bramkarza i strzelił do pustej bramki. Lekkie rozluźnienie w naszej ekipie, rzut rożny dla Mostek i strata kolejnej bramki, wszystko w kilka minut. My jednak graliśmy swoje i strzelaliśmy kolejne gole, pierw po akcji z lewej strony w długi róg bramki strzelił Ganek, a następnie po faulu w szesnastce Mostek wynik ustalił Garnek strzelając na 6:2. W drugiej połowie nasza gra wyglądała bardzo ładnie, podania były celne i szybkie, zmuszaliśmy rywala do biegania za piłką. Kolejne 3 punkty lądują na naszym koncie i utrzymujemy się w górnej części tabeli.