Wygrana w Rozłogach!

Dnia 21.09 drużyna Schnuga Chociule podejmowała na boisku w Rozłogach tamtejszą ekipę Sokoła. Pogoda nie była idealna do grania, ponieważ było bardzo duszno, ale w czasie meczu zmieniło się to dzięki opadom deszczu, które przeszły nad boiskiem.

W pierwszej połowie pierwsi do głosu doszli goście, którzy w szybkich dwóch akcjach zdobyli dwa gole, dokładnie nie pamiętam ale autorem pierwszej bramki był Dawid, którego dobrym podaniem obsłużył Pizli, a przy następnej bramce Dawid odwdzięczył się Pizliemu asystując mu. Gospodarze złapali kontakt strzelając bramkę z rzutu rożnego, prawdę powiedziawszy, był to bardzo ładny gol. My graliśmy swoje strzelając kolejne dwie bramki, na 1:3 strzelił Michał a na 1:4 kolejny raz Dawid. W pierwszej połowie więcej bramek nie strzeliliśmy, ale jeszcze jedną straciliśmy i ponownie po rzucie rożnym. Wynik do przerwy 2:4. Sokół poznał naszą słabą stronę jaką są stałe fragmenty gry. Faktycznie, dużo bramek tracimy po rzutach wolnych czy rożnych, z pewnością nad tym musimy popracować.

Niedługo po przerwie na 2:5 podwyższył Ari, który dostał idealne podanie od Bujaka, a nasz pomocnik tylko dołożył nogę. Taki wynik utrzymywał się przez dłuższy czas, ale z każdą minutą to gospodarze coraz bardziej naciskali. Chociule się pogubiły, graliśmy tak jakbyśmy pierwszy raz ze sobą grali, bez ładu i składu. Sokół strzelił pierw na 3:5 a chwilę później złapali z nami kontakt kolejny raz umieszczając piłkę w bramce Raka. Po stracie czwartej bramki ockneliśmy się, i do końca meczu nie pozwoliliśmy wydrzeć sobie trzech punktów, które są dla nas bezcenne. W tabeli wyprzedzamy błyskawicę Lubinicko, z którą mierzymy się za tydzień. Wygrywamy 4:5 po niezbyt dobrej grze w drugiej połowie, to był taki nijaki mecz w naszym wydaniu, oby następny, bardzo ważny mecz był lepszy w naszym wykonaniu. Dziękujemy kibicom za przybycie!

Wielkie Wielkie Wielkie CHOCIULE!

Skład wyjściowy: Raku - Stasiu, Plichta, Garnek, Bujak - Michał, Kamil, Ari, Biger - Dawid, Pizli