Aktualności
Przygotowania do nowego sezonu w pełni!!!

Od 18 lipca zawodnicy KS Schnug Chociule przygotowują się do debiutu w klasie okręgowej.

Porażka w Mostkach

W niedzielę 4 września została rozegrana 3 kolejka sezonu 2016/2017 „A klasy”.  Tym razem KS Schnug wybrał się na mecz wyjazdowy do Mostek.

Zwycięstwo z beniaminkiem!

Ponieważ był to pierwszy mecz przed własną publicznością w tym sezonie, chcieliśmy raz jeszcze uczcić minutą ciszy pamięć o naszym przyjacielu Oskarze.

Zwycięstwo na początek!

W minioną niedzielę KS Schnug Chociule po ciężkim okresie przygotowawczym rozpoczął nowy sezon A klasy. Pierwszy mecz KS Schnug rozegrał na wyjeździe w pobliskim Lubinicku.

Zawsze będziesz grać z nami!

 

W niedziele, 10.07, dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nasz zawodnik,

Oskar Falkowski

Ciężki mecz ze Spartakiem Budachów...

W miniony weekend została rozegrana 23 kolejka „A klasy” sezonu 2015/2016. Tym razem Schnug Chociule wybrał się na mecz wyjazdowy do Budachowa by zagrać z tamtejszym Spartak’iem.

Relacja z przegranego meczu z Babimostem

W niedzielę 22 maja na boisku w Chociulach został rozegrany mecz 22 kolejki, w roli gospodarza był KS Schnug Chociule, gości Klon Babimost. W rundzie jesiennej goście dość gładko pokonali na swoim boisku Schnug’a  3:0.

Komplet punktów w meczu z Błyskawicą!!!

W minioną sobotę tj. 7.05.2016 na boisku w Lubinicku został rozegrany mecz 21 kolejki. Rywalem Schnug’a była miejscowa Błyskawica.

3pkt z Zenitem!

W sobotę 26 marca na boisku w Chociulach został rozegrany mecz 15 kolejki „A klasy”. Naprzeciwko sienie stanęły ekipy Schnug Chociule i Zenit Ługów. W rundzie jesiennej po bardzo emocjonującym meczu 3 punkty zgarnęli zawodnicy z Ługowa.

Porażka na początek

 W miniony weekend swoje rozgrywki po przerwie zimowej wznowiła „A klasa”.  Na początek rundy wiosennej, w niedzielę o godzinie 14:00 Schnug Chociule mierzył się na wyjeździe z drużyną Jedność Podmokle.

Posumowanie rundy jesiennej (2015/2016)

Runda jesienna sezonu 2015/2016 dawno się zakończyła, a my jeszcze nie podsumowaliśmy występu naszej drużyny. Poniżej znajdziemy statystyki naszej drużyny w pierwszych dwunastu kolejkach:

 

Remis na koniec...

 W minioną środę 11 listopada rozegraliśmy ostatni mecz rundy jesiennej.

Wygrana z Dąbrówką!!!

W niedzielę 8 listopada nasza drużyna wróciła na boisko po dwu tygodniowej przerwie, dłuższa pauza dobrze wpłynęła na naszych zawodników, każdy był „głodny” gry oraz bardzo zmotywowany.

 

Porażka w 10 kolejce...

W niedzielę, 25 listopada Schnug Chociule rozegrał mecz 10 kolejki, a ich rywalem była drużyna Spartak Budachów, która występowała w roli gości.

Porażka w Babimoście

W niedzielę 18 października rozegraliśmy wyjazdowy mecz na pięknym obiekcie sportowym w Babimoście. Naszym rywalem był miejscowy Klon, który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze.

3pkt z Błyskawicą

W niedzielę 11 października rozegraliśmy mecz 8 kolejki z odwiecznym rywalem z Lubinicka. Goście w tym sezonie nie spisują się dobrze, zgromadzili tylko 4 punkty i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Porażka z Mewą

W sobotę 3 października rozegraliśmy w Chociulach mecz 7 kolejki, a naszym rywalem był zespół Mewy Cigacice. Przed tym spotkaniem Schnug miał przewagę dwóch oczek przed rywalem (pamiętajmy, że goście mają o jedno spotkanie mniej rozegrane).

Druga porażka w sezonie
W niedziele 27.09 rozegralismy mecz 6 kolejki tym razem na wyjezdzie z Sokołem Rozłogi. Zgodnie z przewidywaniami był to trudny mecz zakończony niestety porażką Schnug'a.
 
Zapowiedź 6 kolejki
 
W ostatni weekend września rozegramy wyjazdowy mecz 5 kolejki z Sokołem Rozłogi. Gospodarze w tym sezonie rozczarowują swoja grą kibiców i niespodziewanie zajmują pozycję w dolnej części tabeli. 
 
Zorza pokonana!
W sobotę 19.09.15 rozegraliśmy mecz 5 kolejki z dobrze spisującą się w tym sezonie drużyną Zorza Mostki.
Zapowiedź 5 kolejki

Już jutro 19.09 rozegramy kolejny mecz na własnym boisku. Naszym rywalem w 5 kolejce „A” klasy będzie Zorza Mostki, która na początku sezonu jest bardzo trudnym rywalem.

 

Przywozimy 3pkt!!!

W niedzielę 13 września Schnug Chociule rozegrał mecz 4 kolejki na „trudnym terenie” w Toporowie. Dosłownie na trudnym terenie ponieważ boisko na którym musieliśmy rozegrać mecz było delikatnie mówiąc bardzo kiepskie…

 

zapowiedź - 4 kolejka

W najbliższą niedzielę rozegramy kolejny mecz w sezonie 20015/2016. Tym razem naszym rywalem będzie beniaminek z „B” klasy Błękitni Toporów, będzie to kolejny bardzo ciężki mecz tym razem na wyjeździe.

 

3 kolejka = 3 pkt

W niedzielę 6 września Schnug Chociule rozegrał mecz 3 kolejki „A” klasy, a ich rywalem był Bizon Wilkowo. Wiedząc jak ostatnio kończyły się mecze między tymi drużynami goście przyjechali z dużymi nadziejami wywiezienia 3 pkt.

 

3 kolejka

Już jutro (06.09) nasi piłkarze mają okazję zmazać plamę z ostatniego weekendu gdzie po dobrym meczu niestety do Chociul nie przywieźli ani jednego punktu. Kolejnym przeciwnikiem z którym przyjdzie się zmierzyć dla Schnug’a jest Bizon Wilkowo.

Pierwsza porażka w sezonie

W sobotę 29 sierpnia odbyła się druga kolejka w której Schnug Chociule zmierzył się na wyjeździe z Zenitem Ługów. Niestety Nasza drużyna przegrała po bardzo wyrównanym meczu 1:0.

 

Drużyna Młodzików z rocznika 2003-2005

Informacja dla wszystkich chętnych chcących rozpocząć lub kontynuować swoja przygodę z piłka nożną.

 

Czas na Zenit

W najbliższą sobotę drużyna Schnug Chociule rozegra swój drugi mecz w sezonie 2015/2016.

 

Udany początek sezonu!!!

W minioną niedziele doczekaliśmy się inauguracji rozgrywek „A” klasy. Na początek Schnug Chociule walczył o 3pkt z drużyną Jedności Podmokle. Ostatnie mecze między tymi drużynami zawsze kończyły się zwycięstwami Schnug’a, tak było i tym razem.

 

Inauguracja sezonu 2015/2016

Już w najbliższy weekend swoje rozgrywki rozpoczyna „A” klasa.

 

Podsumowanie sezonu 2014/2015

 

Nowe sezon zbliża się dużymi krokami, a My jeszcze nie „zamknęliśmy” poprzedniego sezonu. Tak samo jak rok temu, w tym również przedstawimy naszym kibicom statystyki z minionego sezonu. Czy był to sezon udany? lepszy? Oceńcie sami J

Remis na zakończenie

W ostatniej kolejce sezony 2014/2015 nasza drużyna Schnug Chociule zremisowała 2:2 po bardzo trudnym mecz z Mewą Cigacice.

Przegrana z Avią

Kibice, którzy zgromadzili się na Schnug Arenie w sobotę obejrzeli bardzo dobre widowisko, które zasponsorowali im drużyny Schnuga i Avii. Gospodarze chcieli zrehabilitować się za przegraną w pierwszej rundzie aż 10 do jaja.

Pierwsza wygrana wiosną!

Ci, którzy zrezygnowali z wyprawy na santiago bernabeu a przyszli obejrzeć mecz Chociul z pewnością nie będą żałować, bo w tym czasie Schnug odniósł pierwsze, ale jakże efektowne zwycięstwo nad zawodnikami z Budachowa.

Kolejny raz bez punktu

Mecz w Lubrzy był dobrym widowiskiem, obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, pod obiema bramkami było sporo akcji. Niestety gospodarze pokazali nam dlaczego są liderem klasy A, długo rozgrywali piłkę i szybko przerywali nasze.

Przegrana z Wilkowem

Gdyby mecz trwał tylko 45 minut, to nasza drużyna mogłaby mówić o dobrze rozegranym spotkaniu, niestety, w niedziele nasz zespół zagrał dwie bardzo różniące się od siebie połowy.

Klon Babimost - Schnug Chociule

Pierwszy mecz w tej rundzie i pierwsza przegrana. Przespane przez nas pierwsze 20 minut zaważyły na tym, że wyjechaliśmy z Babimostu bez punktów.

Przegrana z Mewą

Nie tak chcieliśmy zakończyć rundę jesienną obecnego sezonu, przegraliśmy w Cigacicach w słabym stylu. 

W sobotę na mecz pojechaliśmy z nastawieniem aby jak najlepiej zakończyć minioną już rundę i odskoczyć od innych drużyn, które zajmują miejsca w środku tabeli.

 

Przegrany pojedynek z Chynowianką.

W niedziele 2 listopada na boisku w Chociulach spotkały się dwie drużyny, które walczą o czołowe miejsca tabeli. Pojedynek między Schnugiem Chociule a Chynowianką Zielona Góra zapowiadał się  na bardzo emocjonująco.

Kolejne 3 punkty zostają w Chociulach.

W miniony weekend nasza drużyna podejmowała na własnym boisku drużynę z Podmokla. Cel Chociulaków był jeden, odbudować się po ostatniej porażce i z wygraną zejść z boiska.

Wysoka porażka z Avią.

Nie ma co opisywać tego meczu, gospodarze wbili nam 10 bramek, a my nie potrafiliśmy na nie jakkolwiek odpowiedzieć. Zapominamy o tym meczu i gramy dalej. 

Wygrana z Zorzą Mostki!

W sobotę 11 października na własnym boisku podejmowaliśmy zespół z Mostek. Mecz zapowiadał się na zacięty i pełny ostrych zagrań i taki też był.

 

Przegrana w Świebodzinie

Druga już w tym sezonie porażka, tym razem na wyjeździe. Niedzielny mecz był zacięty i bardzo ciekawy dla oka, co mogliby potwierdzić kibice, którzy sporą grupą zameldowali się na trybunach ośrodka sportowego w Świebodzinie.

Wygrana z Lubinickiem!

Jesteśmy już po siedmiu kolejkach naszej "A" klasy, w ostatnim spotkaniu podejmowaliśmy na własnym obiekcie zespół Błyskawicy Lubinicko.

Wygrana w Rozłogach!

Dnia 21.09 drużyna Schnuga Chociule podejmowała na boisku w Rozłogach tamtejszą ekipę Sokoła. Pogoda nie była idealna do grania, ponieważ było bardzo duszno, ale w czasie meczu zmieniło się to dzięki opadom deszczu, które przeszły nad boiskiem. 

Pierwsza przegrana w sezonie.

"Nic nie może wiecznie trwać" - po 10 spotkaniach bez porażki, w końcu musieliśmy uznać wyższość rywala. Po zaciętym spotkaniu przegrywamy z drużyną z Lubrzy 0:2.

 

Młodziki ruszyli!

Pierwszy mecz naszych młodzików i pierwszy punkt!

Nasza młodzież podejmowała na boisku w Chociulach swoich rówieśników z Lubrzy, mecz zakończył się remisem 3:3.

Bramki strzelali: Woźniak Juliusz, Pawełko Paweł, Wrzesiński Adrian.

Skład Chociul:

1-Woźniak Adam

Wygrana w Ciborzu!

W niedzielę 7 września na boisku w Ciborzu spotkały się dwie dobrze znane sobie drużyny, Medyk Cibórz podejmował Schnug Chociule.

Spotkanie to można nazwać hitem kolejki, ponieważ spotkały się dwie równorzędne drużyny z czuba tabeli.

 

Remis z osłabionym rywalem

Kolejny remis, ponownie 2:2, ale jakże różnie smakuje punkt zdobyty w Budachowie a wywalczony w meczu z Bizonem.

 

Wygrana z Babimostem!

Wymarzona Inauguracja!

 

Startujemy z sezonem 2014/2015!

Pierwszy mecz inaugurujący sezon 2014/2015 rozpoczniemy na własnym obiekcie w Chociulach a naszym rywalem będzie Klon Babimost - drużyna, z która na własnym boisku spotkaliśmy się dwa razy odkąd gramy w A klasie i jeden mecz zakończył się wygraną drużyny z Chociul a drugi remis

Podsumowanie sezonu 2013/2014

Tak jak zapowiedziałem, zabrałem się za podsumowanie sezonu. Oficjalnej strony nie było po zakończeniu rundy jesiennej, więc muszę podsumować cały sezon. Sądzę, że takie podsumowanie będzie robione po każdej rundzie czy to wiosennej czy też jesiennej każdego sezonu.

 

PR. Druzyna M PKT.
1. Carina Gubin 16 42
2. Promień Żary 17 39
3. Amator Bobrowniki 16 36
4. KP Piast Iłowa 16 36
5. Czarni Żagań 16 32
6. Delta Sieniawa Żarska 16 27
7. Odra Nietków 15 26
8. Mieszko Konotop 16 25
9. Błękitni Ołobok 16 22
10. Zryw Rzeczyca 17

19

11. Piast Czerwieńsk 16 17
12. Zorza Ochla 16 15
13.

KS Schnug Chociule

16 13
14. 

Unia Kunice (Żary)

16 12
15. Korona Wschowa 17

4

16. Stal Jasień 16 4

 


następne spotkanie
vs
KP Unia Kunice - KS Schnug Chociule

31.03.2018

godzina 14:00

Boisko w Żarach

 

wspierają nas

sponsor główny

opieka techniczna

transfery

transfery do klubu

Łukasz Pozauć - Kometa Buków

 

Kamil Wlosek- Piast Parkovia Trzebiechów

 

Arkadiusz Krasucki

transfery z klubu

Mieczysław Mierzwa - Zjednoczeni Lubrza

 

Szymon Hukiewicz - Orzeł Międzyrze